Technické špecifikácie:
Farba: biela
Komunikačný protokol: ZigBee 3.0
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny výstupný výkon RF: ZigBee: 10 dBm – max. 19 dBm
Zigbee opakovač: Áno
Bezdrôtový dosah: 30 m pri priamom výhľade, 5 m v zastavaných oblastiach
Menovité napätie: AC 230 V ± 10 %, 50/60 Hz
Maximálne zaťaženie: 3200 W, 16 A
USB výstup: 20 W
Napájanie: Áno
USB-A: 9 V/2,2 A, 12 V/1,67 A
USB-C: 9 V/2,2 A, 12 V/1,67 A
USB-A + USB-C: 9 V/1,1 A; 12 V/0,84 A max.
Ochrana proti prepätiu: 265 V
Ochrana proti podpätiu: 90 V
Prevádzková teplota: 0 °C ~ 40 °C (32 °F ~ 104 °F)
Prevádzková vlhkosť: 10 % ~ 90 %
Krytie: IP20
Funkcie aplikácie: Zapnutie/vypnutie, časovač, odpočítavanie, meranie spotreby
Rozmery: 8 cm x 8 cm x 5 cm
Hmotnosť: 129 g
Obsah balenia: Interná zásuvka, používateľská príručka
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby, USB výstup |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | Zigbee 3.0 |
| Maximálny výstupný výkon RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast, Sklo |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3200W, 16A |
| Power delivery | Ano |
| USB výstup | 20W |
| USB-A | 9V/2.2A,12V/1.67A |
| USB-C | 9V/2.2A,12V/1.67A |
| USB-A + USB-C | 9V/1.1A ; 12V/0.84A max. |
| Ochrana proti prepätiu | 265V |
| Ochrana proti podpätia | 90V |
| Pracovná vlhkosť | 10% ~ 90% |
| Prevádzková teplota | 0 °C ~ 40 °C (32 ° F ~ 104 ° F) |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 8 cm x 8 cm x 5 cm |
| Hmotnosť zariadenia | 129 g |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.