Technické špecifikácie:
Protokol: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvencia: 2,4GHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20dBm
Menovité prevádzkové napätie: AC 100-230V
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 1,5W
Preťaženie: 16 A (elektrické podlahové kúrenie)
Rozsah nastavenia teploty: 5 °C – 45 °C, v krokoch po 0,5 °C
Presnosť merania: ± 1 °C
Korekcia teploty: -9 °C až 9 °C
Hystereza: 1 – 5 °C
Rozsah merania teploty: +5°C až 99°C po 0,5°C
Farba: biela / čierna
Stupeň ochrany: IP20
Rozmery:8x8x6 cm
Certifikácia: CE, RoHS
Obsah balenia: termostat, externý teplotný senzor (3m), užívateľská príručka
| Funkcie | Bezdotykové ovládanie, Dálkové ovládanie, Display, Dotykové ovládanie, Inteligentné, Nočné podsvietenie, Senzor, Teplomer |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Biela, Čierna |
| materiál | Plast |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 16A (elektrické podlahové topení) |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 1,5W |
| Rozsah měření teploty | +5°C až 99°C po 0,5°C |
| Přesnost měření teploty | ±1.0°C |
| Korekce teploty | -9°C až 9°C |
| Hystereze | 1 - 5°C |
| Externí teplotní čidlo | NTC, B=3380, R25=10KQ±1% |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 8x8x6 cm |
| Obsah balenia | 1x externí čidlo 3m, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.