Technické špecifikácie:
Protokol: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Frekvencia: 2,4 MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20 dBm
Príkon: AC 100-240 V AC 50/60 Hz
Max. zaťaženie: 800 W (max. 2 LED svetlá)
Max. prúd: 10 A
Bezdrôtový dosah: 30 m priamej viditeľnosti, 10 m v zastavanom priestore
Prevádzková teplota: -10 °C až 40 °C.
Prevádzková vlhkosť: < 80
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 0,01mA
Stupeň krytia: IP20
Materiál: plast, sklo
Rozmery: 80 x 80 x 47mm
Hmotnosť: 115g
Obsah balenia: Inteligentný vypínač, používateľská príručka
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Nočné podsvietenie |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, SmartThings - hlasové ovládání, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast, Sklo |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 10A, 800 W (max. 2 LED svietidlá) |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,01mA |
| Prevádzková teplota | -10 ° C až 40 ° C |
| Prevádzková vlhkosť | < 80% |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 80 x 80 x 47mm |
| Hmotnosť zariadenia | 115 g |
| Obsah balenia | inštalačný materiál, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.