Ochrana osobních údajů

Ochrana osobných údajov

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. sa zaväzuje rešpektovať a chrániť vaše súkromie. Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. sa zaväzuje chrániť vaše osobné údaje a postupuje v súlade so zákonom č. 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Bezpečnosť osobných údajov

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. sa zaväzuje chrániť a zabezpečovať vaše osobné údaje. Na ochranu vašich osobných údajov pred neoprávneným prístupom, použitím alebo zverejnením používame rôzne bezpečnostné technológie a postupy. Ak nám pri objednávaní produktov alebo služieb poskytnete svoje osobné údaje, môžete si byť istí, že ich použijeme len na zabezpečenie a udržiavanie kontaktu medzi vami a našou spoločnosťou. Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. vaše osobné údaje v žiadnom prípade nepredá ani neprenajme nikomu inému. Ak nemáme váš súhlas alebo ak to nevyžaduje zákon, nebudeme zdieľať vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete online.

Ak sa vyžadujú osobné údaje

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. zverejňuje na svojich webových stránkach nielen informácie o produktoch a službách, ktoré ponúka, ale aj kontaktné informácie na našu spoločnosť, základné informácie o našej spoločnosti, ponuky pracovných príležitostí , atď. Všetky tieto informácie sú k dispozícii bez toho, aby sa od návštevníkov stránky vyžadovali akékoľvek osobné údaje. Výnimkou je prístup do obchodného systému (obchodu), ktorý je prístupný len registrovaným návštevníkom stránky. V takom prípade sa od návštevníkov pri vstupe do obchodu vyžaduje zadanie prístupových údajov, na základe ktorých sa overí ich totožnosť a udelí sa im prístup. Údaje sa zhromažďujú po dobu najmenej 3 rokov, ale vždy len dovtedy, kým zákazník sám nepožiada e-mailom o vymazanie svojich údajov z našej databázy. Poskytnutie údajov je podmienkou registrácie a nákupu tovaru. Ak si želáte vymazať svoje údaje, pošlite e-mail na adresu obchod@immax.cz. Odstránením údajov sa zruší vaše používateľské konto a registrácia.

Údaje, ktoré zhromažďujeme

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. prevádzkuje stránku, na ktorej si môžete objednať produkty alebo služby, zadávať požiadavky a registrovať sa na odber materiálov. Osobné údaje, ktoré sa zhromažďujú na tejto stránke, zahŕňajú fakturačné údaje, dodacie adresy, kontaktnú osobu, telefónne číslo, e-mailovú adresu a obchodné transakcie.

Prístup k osobným údajom

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. pre vás pripravila možnosť kedykoľvek skontrolovať a aktualizovať vaše osobné údaje v záložke používateľského profilu. prezerať a upravovať osobné údaje, ktoré ste nám už poskytli. Povedzte nám, či chcete dostávať informácie o našich produktoch alebo službách. Poskytneme vám tiež možnosť oznámiť nám, že si neželáte dostávať od nás nevyžiadané priame marketingové materiály, a my sa budeme snažiť takýmto požiadavkám vyhovieť.

Prečo zhromažďujeme tieto informácie

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. bude zhromažďovať a používať vaše osobné údaje len s vaším vedomím a súhlasom a len na účely objednávky alebo následného používania produktov a služieb. Vaše údaje môžeme používať na účely súvisiace s poskytovaním služieb, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzatváranie zmlúv, poskytovanie služieb a produktov alebo informácií, ktoré požadujete, alebo odpovedanie na vaše sťažnosti alebo otázky.

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

Spoločnosť IMMAX WPB CZ, s.r.o. získava váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registráciou na našej webovej stránke. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám osobné údaje (akékoľvek informácie, na základe ktorých vás možno identifikovať), ubezpečujeme vás, že budú použité len na účely podpory vás ako nášho zákazníka.

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko