Technická špecifikácia:
Protokol: Wi-Fi, Bluetooth
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon WiFi: 16dBm
Maximálny RF výstupný výkon Bluetooth: 20dBm
Príkon: 4W
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 0,2W
Pätica: G9
Materiál tela žiarovky: plast
Farba svetla: CCT
Farebná teplota: 2700K-6500K
Svetelný tok: 400lm (v guli 360 °)
Uhol svetelného lúča: 360°
Vstupné napätie: AC 230V, 50/60HZ
Priemerná životnosť: 25.000 hodín
Index podania farieb:>80Ra
Rozmery: 1,8 cm x 7,2 cm
Zodpovedá klasickej žiarovke: 40W
Počet spínacích cyklov: 100.000
Okamžité rozsvietenie
Účinník (Power factor): >0.5
Možnosť stmievania: ÁNO
Certifikáty: CE
Obsah balenia: LED žiarovka, užívateľský manuál
Ak sa vám nedarí spárovať žiarovku Immax NEO s diaľkovým ovládačom alebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte svetlo. Ako správne vyresetovať svetlo nájdete na stránkach www.immax.sk/ako-vyresetovať-svetla-immax-neo
| Funkcie | Beacon, Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 360° |
| Typ pätice | G9 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40W |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | E |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Priemerná životnosť | 25.000 |
| Svetelný tok | 400lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 4 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,2W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 1,8cm x 7,2cm |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.