Výhody:
Moderný dizajn: vhodný pre obytné a kancelárske priestory
Hlavné svetlo CCT: 3 odtiene svetla, môžete si vybrať medzi teplým, studeným a prirodzeným odtieňom svetla podľa aktuálnych preferencií a okolitých podmienok.
Stmievateľné: otočným gombíkom možno plynule stmievať, CCT osvetlenie
Bezdrôtové nabíjanie Qi: vďaka tejto funkcii môžete jednoducho a pohodlne nabíjať svoje zariadenia s podporou bezdrôtového nabíjania bez potreby káblov. Jednoducho umiestnite zariadenie na nabíjaciu plochu
Kombináciou stolnej lampy so stojacou lampou môžete vo svojom interiéri vytvoriť pôsobivý a funkčný svetelný prvok. Lampa 08990L a lampa 08992L majú spoločné dizajnové prvky a dotvárajú harmonický vzhľad miestnosti.
Technické špecifikácie
Dizajn: biely so striebornými prvkami
Materiál: kov + ABS
Počet LED diód: 2835 18 ks (studené 12 ks, teplé 6 ks)
Stmievanie: Áno
Bezdrôtové nabíjanie Qi: 5 W
Svetelný tok: 150lm teplý/studený, 300lm prirodzený
Farba svetla: 3000K/4200K/5500K (teplá/prirodzená/studená)
Nabíjací výkon Qi: 5 W
Celková spotreba energie: 12 W
Vstupný výkon: 12 W: DC12V/1A
Vstupné napätie: 100-240 VAC, 50/60 Hz
Prevádzková teplota: -20~50 ?
CRI(Ra) RA >85
IP20
Hmotnosť: 490 g
Rozmery: 36,5 x 13 x 13 cm
Rozmery balenia: veľkosť farebnej krabice: 16*16*43 cm
Obsah balenia: lampa, adaptér, návod na použitie
| dĺžka najdlhšej strany | 13 cm |
| hmotnosť s obalom v kg | 0,49 kg |
| najdlhšia strana | 20 - 39cm |
| šírka | 13 cm |
| výška | 36,5 cm |
| Funkcie | vestavné Qi bezdrátové nabíjení pro mobilní zařízení, Zmena odtieňov bielej farby |
| Farba | Biela, Strieborná |
| materiál | Hliník, Kov, Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| typ inštalácie | Stolné a stojacie |
| členenie podľa miestností | Detská izba, Kancelária, Spálňa, Obývacia izba |
| tvar | Okrúhly |
| Energetická trieda (EEI) | F |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet a typ LED diód | 2835 18ks (studené 12ks, teplé 6ks) |
| Svetelný tok | 150lm teplý/studený, 300lm přirozený |
| Lumeny | 300 |
| Príkon (W) | 3 W |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 36,5*13*13cm |
| Hmotnosť zariadenia | 490 g |
| Obsah balenia | napájací adaptér, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.