Technické špecifikácie:
Protokol: Wi-Fi + Bluetooth
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny výstupný výkon RF: WiFi: 20 dBm
Príkon: max. 18 W
Vstupné napätie zdroja: AC 220 V – 240 V, 50 – 60 Hz
Vstupné napätie LED pásky: 24V
Materiál: plast, guma (PC+ABS+PU)
Počet a typ LED: RGB (30LED na 1m), CCT (WW 30LED + CW 30 na 1m), IC (IC 10 na 1m)
Farba svetla: RGBIC+CCTIC
Svetelnosť: 2700-6500K 1100lm, R 45lm, G 120lm, B 30lm
Priemerná životnosť: 25 000 hodín
Stupeň krytia LED pásky: IP44
Stupeň krytia ovládača: IP20
Stupeň krytia napájacieho zdroja: IP20
Dĺžka LED pásky: 5 m
Deliteľnosť: 20 cm, na označenom mieste
Rozmery pásky: 1,25 x 500 cm
Počet spínacích cyklov: 15 000
Okamžité rozsvícenie
Energetická trieda (EEI): G
Účiník (Power factor): 0,6
Možnosť stmievania: ANO
Certifikáty: CE
Obsah balení: LED páska, ovládač, napájací zdroj, diaľkové ovládanie, užívateľská príručka
| Funkcie | Beacon, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena farev - RGB, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm, BLE: 11dBm |
| Farba svetla | Voliteľná teplota farby bieleho svetla, regulovateľná teplota bieleho svetla + regulovateľné farebné spektrum, Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, RGB – farebné spektrum |
| Deliteľnosť | Ano, 20 cm, na označenom mieste |
| Energetická trieda (EEI) | G |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet a typ LED diód | RGB (30LED na 1m), CCT (WW 30LED + CW 30 na 1m), IC (IC 10 na 1m) |
| Počet spínacích cyklov | 15.000 |
| Svetelný tok | 2700-6500K 1100lm/m, R 45lm/m, G 120lm/m, B 30lm/m |
| Vstupné napätie zariadenia | 24V |
| Príkon (W) | 18 W |
| Faktor výkonu | 0,6 |
| Stupeň krytia | IP20, IP44 |
| Rozmery zariadenia | 1,25 x 500 cm |
| Obsah balenia | diaľkové ovládanie, inštalačný materiál, napájací adaptér, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.