Technické špecifikácie:
Protokol: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny výstupný výkon RF: WiFi: 20 dBm
Spotreba energie: 20 W
Pohotovostný výkon siete (Pnet): 0,5 W
Materiál tela: hliník, sklo
Farba svetla: CCT
Teplota farby: 2700 K – 6500 K
Svetelný tok: 1620 lm (v sfére 360°)
Uhol vyžarovania: 120°
Vstupné napätie: AC 230 V
Priemerná životnosť: 15 000 hodín
Index podania farieb: >80 Ra
Počet spínacích cyklov: 10 000
Okamžité zapnutie
Energetická trieda (EEI): G
Výkonový faktor: >0,5
Stmievateľné: Áno (v aplikácii)
Rozmery: 16,7 x 13,1 x 8,8 cm (bez držiaka)
Hmotnosť: 344 g
Stupeň ochrany: IP65
Certifikáty: CE
Technické špecifikácie senzora PIR
Detekčná vzdialenosť: 4–10 m ±2 m
Oneskorenie: 10±3 sekundy – 10±2 minúty
Spotreba energie v pohotovostnom režime: <0,5 W
Rozsah detekcie: 120°
Ovládanie podľa okolitého osvetlenia: 10 – 2000 luxov
Inštalačná výška: 1,8 – 2,5 m
Prevádzková teplota: -20 °C ~ +40 °C
Stupeň ochrany: IP65
Materiál: ABS
Obsah balenia: LED svetlo, používateľská príručka
| Funkcie | Inteligentné, Senzor, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Čierna |
| materiál | Hliník, Plast, Sklo |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 120° |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | G |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 10.000 |
| Priemerná životnosť | 15.000 |
| Svetelný tok | 1620lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 20 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,5W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Prevádzková teplota | -20°C až +40°C |
| Detekčná vzdialenosť PIR | 4-10m ±2m |
| Ovládanie podľa okolitého osvetlenia | 10 - 2000 luxů |
| Výška inštalácie | 1,8 - 2,5 m |
| PIR oneskorenie | 10±3 vteřin - 10±2 minut |
| Stupeň krytia | IP65 |
| Rozmery zariadenia | 16,7 x 13,1 x 8,8 cm (bez držáku) |
| Hmotnosť zariadenia | 344 g |
| Obsah balenia | držiteľ, inštalačný materiál, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.