Technická špecifikácia:
Protokol: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20dBm
Príkon: 4,8W
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 0,4W
Pätica: GU10
Materiál tela žiarovky: plast
Farba svetla: CCT + RGB
Farebná teplota: 2700K-6500K
Svetelný tok: 400lm (v guli 360 °)
Uhol svetelného lúča: 120°
Vstupné napätie: AC 230V
Priemerná životnosť: 25.000 hodín
Index podania farieb:>80Ra
Rozmery: 50 x 55 mm
Zodpovedá klasickej žiarovke: 40W
Počet spínacích cyklov: 100.000
Okamžité rozsvietenie
Energetická trieda(EEI): G
Účinník (Power factor): >0.5
Možnosť stmievania: ÁNO
Certifikáty: CE
Obsah balenia: LED žiarovka, užívateľský manuál
Pokiaľ sa vám nedarí spárovať žiarovku Immax NEO s diaľkovým ovládačom alebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte svetlo. Ako správne vyresetovať svetlo nájdete na stránkach https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkcie | Beacon, Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena farev - RGB, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, RGB – farebné spektrum, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota bieleho svetla + farebné spektrum |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 120° |
| Typ pätice | GU10 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40W |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | G |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Priemerná životnosť | 25.000 |
| Svetelný tok | 400lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 4,8 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,4W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 5 x 5,5 cm |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.