Ak pripojíte zariadenia v domácnosti cez inteligentnú zásuvku Immax NEO, môžete pripojené zariadenia pohodlne ovládať, monitorovať a spravovať na diaľku pomocou inteligentnej aplikácie Immax NEO PRO. Automatizujte zapínanie spotrebičov alebo monitorujte spotrebu energie.
Spoľahlivá zásuvka, ktorá šetrí čas a energiu, je vybavená aj praktickými výstupmi 1x USB-A a 1x USB-C s napätím 5,0 V, 5 V/3,4 A Max a Power Delivery 20 W. Vďaka tomu môžete ľahko nabíjať mobilné zariadenia alebo iné spotrebiče kompatibilné s rozhraním USB.
Zásuvka využíva platformu Tuya Zigbee, ktorá zabezpečuje vysokú kompatibilitu so systémami inteligentnej domácnosti a možnosť integrácie do rôznych scenárov automatizácie.
Zariadenie využíva platformu Tuya Zigbee, ktorá zaručuje vysokú kompatibilitu so systémami inteligentnej domácnosti a možnosť integrácie do rôznych scenárov automatizácie. Na pripojenie k aplikácii je potrebná inteligentná zigbee brána Tuya (napr. 07117-4).
Technické špecifikácie:
Farba: biela
Menovité napätie: AC 230V ± 10 % , 50/60 Hz
Maximálna záťaž: 3000 W, 16 A
Výstup USB: 20 W
Dodávka energie: Áno
USB-A: DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
USB-C: DC5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A
USB-A + USB-C: max. 5V/3,4A
Prepäťová ochrana: 255V
Sieťový pohotovostný výkon (Pnet): 1W
Opakovač Zigbee: ÁNO
Protokol: Zigbee:
Frekvencia: 2400MHz~2483,5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: Zigbee: 10dBm - max. 19dBm
Bezdrôtová vzdialenosť: 30m (v otvorenom priestore)
Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Prevádzková vlhkosť: 20%~85%
Funkcie v aplikácii: ON/OFF, časovač, odpočítavanie, meranie výkonu
Rozmery: 8,5 cm x 8,5 cm x 4,5 cm
Hmotnosť: 125 g
Obsah balenia: Vnútorná zásuvka, používateľská príručka
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby, USB výstup |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | Zigbee 3.0 |
| Maximálny výstupný výkon RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3000W, 16A |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 1W |
| Power delivery | Ano |
| USB výstup | 20W |
| USB-A | DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| USB-C | DC5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
| USB-A + USB-C | 5V/3.4A Max |
| Ochrana proti prepätiu | 255V |
| Prevádzková teplota | 0 °C ~ 40 °C (32 ° F ~ 104 ° F) |
| Prevádzková vlhkosť | 20% ~ 85% |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 8,5 cm x 8,5 cm x 4,5 cm |
| Hmotnosť zariadenia | 125 g |
| Obsah balenia | vybavenie, inštalačný materiál, používateľská príručka |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.