Technická špecifikácia:
Protokol: Zigbee
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 10dBm - max 19dBm
Príkon: 11W
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 0,5W
Pätica: E27
Materiál tela žiarovky: plast
Farba svetla: RGB + CCT (teplá, prírodná a studená biela)
Farebná teplota: 2700K-6500K
Svetelný tok: 1055lm (v guli 360 °)
Uhol svetelného lúča: 240°
Vstupné napätie: AC 230V
Priemerná životnosť: 25.000 hodín
Index podania farieb:>80Ra
Rozmery: 60mm x 120mm
Zodpovedá klasickej žiarovke: 75W
Počet spínacích cyklov: 100.000
Okamžité rozsvietenie
Energetická trieda(EEI): F
Účinník (Power factor): >0.5
Možnosť stmievania: ÁNO
Certifikáty: CE
Obsah balenia: LED žiarovka, užívateľský manuál
Pokiaľ sa vám nedarí spárovať žiarovku Immax NEO s diaľkovým ovládačom alebo chytrou bránou Immax NEO, vyresetujte svetlo. Ako správne vyresetovať svetlo nájdete na stránkach https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/
| Funkcie | Inteligentné, Stmievateľné, Zmena farev - RGB, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | Zigbee 3.0 |
| Maximálny výstupný výkon RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ano |
| Beacon | Ne |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, RGB – farebné spektrum, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota bieleho svetla + farebné spektrum |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 240° |
| Typ pätice | E27 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75W |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | F |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Priemerná životnosť | 25.000 |
| Svetelný tok | 1055lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 11 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,5W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 6cm x 12cm |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.