Immax NEO LITE Smart vonkajšia zásuvka bez kolíka, typ F, IP44, WiFi

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (5)
Obrázek (1)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Inteligentná vonkajšia zásuvka, IP44, TUYA, WiFi, 3680W, 16A, 1× zásuvka typu F, meranie spotreby, časovač, odpočet, aktuálny výkon a napätie, aplikácia Immax NEO PRO v češtine a ďalších 60 jazykoch, kompatibilná s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri skratky, Google Assistant, TUYA, SmartThings, LIDL
Viac o produkte
Na skladě
Katalógové číslo07787L
Osobne v predajni:pozajtraPrepravnou spoločnosťou:utorok 25.6
Informačný list
17,0 EUR 14,0 EUR bez DPH
Záruka 24 mes.
Recyklačný poplatok 0 EUR

Vonkajšia Smart zásuvka Immax NEO LITE je skvelý nástroj na ovládanie a monitorovanie vonkajšieho zariadenia napr vonkajšieho osvetlenia a ďalších zariadení na otvorených priestranstvách. :

„Pre úplne nový zážitok z vonkajšieho osvetlenia a záhradnej atmosféry predstavujeme vonkajšiu Smart zásuvku Immax NEO LITE. S touto spoľahlivou zásuvkou môžete diaľkovo ovládať, monitorovať a automatizovať všetky vonkajšie zariadenia pripojené cez ňu, a to prostredníctvom aplikácie Immax NEO PRO.

S touto inovatívnou zásuvkou získavate nielen kontrolu nad všetkým vonkajším zariadením, ale aj nad vonkajšími reťazami, ktoré zdobia záhradky, terasy domov alebo aj reštaurácií. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, máte možnosť okamžite pristúpiť k ovládaniu zapojených zariadení a sledovať ich spotrebu. energie.

Už nikdy nebudete musieť znepokojene premýšľať o tom, či ste vypli čerpadlo zavlažovania alebo iný vonkajší spotrebič. S aplikáciou Immax NEO PRO môžete jednoducho a rýchlo ovládať všetko z akéhokoľvek miesta na svete. Navyše, keď opúšťate domov na dlhšiu dobu, môžete nastaviť automatické zapínanie a vypínanie svetiel, aby vaša domácnosť pôsobila naživo a neopustene.

Ovládanie vonkajšieho osvetlenia a zariadenia sa stáva hračkou vďaka Immax NEO LITE. Pohodlnosť, energetická úspora a bezpečnosť sú teraz na dosah jedného kliknutia. Zabudnite na bežné zásuvky a dajte svojej domácnosti moderný dotyk s touto inteligentnou vonkajšou zásuvkou, ktorú môžete ovládať odkiaľkoľvek na svete, podmienkou je pripojenie k miestnej Wi-Fi sieti s prístupom k internetu.

Technická špecifikácia:
Farba: čierna
Menovité napätie: AC 230V ± 10%
Maximálne zaťaženie: 3680W, 16A
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 1W
Protokol: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20dBm
Bezdrôtová vzdialenosť: 30m (v otvorenom priestore)
Pracovná teplota: 0 °C ~ 35 °C
Ochrana: IP44
Funkcie v aplikácii: ZAP / VYP, Časovač, Odpočet, Meranie spotreby
Veľkosť: 8 cm x 5,8 cm x 9,48 cm
Váha: 113,7 g
Obsah balenia: Vonkajšia zásuvka, užívateľský manuál

ObrázekObrázek
Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Súbory
Návod
FarbaČierna
funkcieDálkové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby, USB výstup
KompatibilitaAmazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife)
stupeň krytiaIP44
Typ pripojeniaWiFi 2,4GHz
Podrobný popisObrázkyNa stiahnutieParametre

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko