Ste mimo domova a potrebujete zistiť stav el. spotrebičov alebo ich potrebujete zapnúť či vypnúť? Máme pre Vás riešenie.
Immax NEO LITE Smart vypínačom je možné zapínať a vypínať akékoľvek el. zariadenia. Vďaka tomu môžete mať zariadenie v domácnosti kedykoľvek pod kontrolou a ovládať ich vzdialene.
Múdra mobilná aplikácia "Immax NEO PRO" umožňuje ovládanie a kontrolu nad Vašou domácnostou odkiaľkoľvek na svete iba za pomoci internetu a Vášho mobilného telefónu. Pri WiFi zariadení nepotrebujete žiadnu riadiacu jednotku alebo "bránu", pri Zigbee zariadení potom potrebujete Immax NEO BRIDGE PRO. Každé zariadenie má v sebe všetky potrebné komponenty na komunikáciu s Vaším mobilným telefónom cez internet (cloud). Aplikácia je podporovaná v slovenskom jazyku av ďalších 45 jazykoch.
Aplikácia umožnuje tiež ovládanie svietidiel, kúrenia, klimatizácie, zásuviek, kamier vonkajších i vnútorných, videozvonku či zabezpečovacieho systému. Pohodlné ovládanie celej domácnosti cez jednu aplikáciu.
Technická špecifikácia:
Príkon: AC 120 - 240 50 Hz / 60 Hz.
Maximálny prúd: 16 A (3680W)
Protokol: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz - 2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20dBm
Sieťové pohotovostné napájanie (Pnet): 0,5W
Bezdrôtový dosah: 30 m priama viditeľnosť, 10 m v zastavanom priestore
Prevádzková teplota: -20 °C až 60 °C
Prevádzková vlhkosť: 20% - 80%.
Stupeň krytia: IP68
Rozmery: 135 mm x 62 x 40 mm
Váha: 120g
Obsah balenia: Smart kontrolér, užívateľský manuál
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Dotykové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Čierna |
| materiál | Plast |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3680W, 16A |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,5W |
| Prevádzková teplota | -20°C až 60°C |
| Prevádzková vlhkosť | 20% ~ 85% |
| Stupeň krytia | IP68 |
| Rozmery zariadenia | 13,5 cm x 6,2 x 4 cm |
| Hmotnosť zariadenia | 120 g |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.