Immax NEO Lite Smart kamera, užitočný šikovný pomocník, ktorý Vám pomocou WI-fi umožní okamžitý náhľad na dianie vo vašom domove. Kedykoľvek bude potrebné, môžete urobiť záznam alebo fotografie z monitorovanej oblasti. V nastavení aplikácie si môžete napríklad zvoliť, že pokiaľ kamera detekuje pohyb, ohlási sa alarm na Vašom smartfóne či tablete, tak budete ihneď informovaní o nečakaných návštevníkoch. Súčasťou kamery je kvalitný reproduktor a mikrofón, ktorý umožní obojstrannú komunikáciu s rodinnými príslušníkmi alebo s domácimi miláčikmi. Detekcia pohybu, zorný uhol 360 °, denné aj nočné videnie, skvelá kvalita obrazu.
Technická špecifikácia:
Funkcia ONVIF: Áno
Funkcia WebRTC: Áno
Alarm: oznámenie detekcie pohybu
Sledovanie pohybu: Áno
Detekcia tela: Áno
Body záujmu: Áno (6 voliteľných bodov)
Obojsmerná zvuková komunikácia: Áno
Siréna: Áno
Pohyb kamery: PAN 355 ° TILT 90 °
Protokol: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WiFi: 20dBm
Podpora: IOS7 a vyššie, Android 4.0 a vyššie
Zabezpečenie: overovanie užívateľov, šifrovanie softvéru
Vstavaný slot TF podporuje max. 128 GB microSD (FAT32)
Prevádzková teplota: -10°C + 50°C
Materiál: plast
Stupeň krytia: IP65
Napájanie: DC5V / 1A
Spotreba energie: 5W
Rozmery: 12x21x14cm
Váha: 385g
Kamera:
Rozlíšenie: 2x 3MP, 3MP (2304x2592)
Min. osvetlenie: 0.1lux /F1.2
Objektív: 2x 3.6mm
Uhol: 100°
Infračervené LED: 8ks / dosah: 10m
Denné a nočné automatické prepínanie filtra IR-CUT
Kompresia videa: H.264+
Audio kompresia: G.711
Stream: Áno
Obsah balenia: Smart kamera, napájací kábel (1,5m), napájací adaptér, užívateľský manuál
Podpora funkcie WebRTC, záznam z kamery v reálnom čase je možné spustiť na webovom prehliadači.
https://ipc-eu.ismartlife.me/login
| Oblast snímání | Ne |
| Zorný úhel | 100 ° |
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Nočné podsvietenie, Senzor |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Detekcia AI | Ne |
| Sledovanie pohybu | Ano |
| Detekcia tela | Ano |
| Siréna | Ano |
| Funkcia ONVIF | Ne |
| Funkcie WebRTC | Ano |
| Pohyb kamery | PAN 355° TILT 90° |
| Obousměrná audio komunikácia | Ano |
| Objektív | 2x 3.6mm |
| Rozlíšenie | 2x 3MP, 3MP (2304x2592) |
| Rozsah infračervených LED diód | 8ks / dosah: 10m |
| Vstupné napätie zariadenia | 5V 1A |
| Prevádzková teplota | -10 ° C až 50 ° C |
| Stupeň krytia | IP65 |
| Rozmery zariadenia | 12x21x14cm |
| Hmotnosť zariadenia | 385 g |
| Obsah balenia | napájací adaptér, USB kábel, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.