Kľúčové špecifikácie:
Biely
Batérie: NIE
Výkon: piezoelektrický impulz
Vysielací výkon: 10dBm
Pripojenie k modulu zvončeka: 433 MHz
Bezdrôtový dosah: 30 m (v otvorenom priestore)
Stupeň krytia: IP55
Rozmery: 67 x 19 mm
Hmotnosť: 36g
Obsah balenia:
- externé tlačidlo
- Inštrukcie
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Nočné podsvietenie |
| Typ pripojenia | 433MHz |
| Bezdrôtový dosah | 30 m priama viditeľnosť |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Napájanie | piezoelektrický impulz |
| Stupeň krytia | IP54 |
| Rozmery zariadenia | 6,7x1,9cm |
| Hmotnosť zariadenia | 36 g |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.