Technické špecifikácie:
Farba: biela
Podsvietenie: RGB
Protokol: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny výstupný výkon RF: WiFi: 20 dBm
Dosah bezdrôtového pripojenia: 30 m pri priamom výhľade, 5 m v zastavaných oblastiach
Menovité napätie: AC 230 V ± 10 %, 50/60 Hz
Maximálne zaťaženie: 3500 W, 16 A
Ochrana proti prepätiu: 265 V
Ochrana proti podpätiu: 90 V
Prevádzková teplota: 0 °C ~ 40 °C (32 °F ~ 104 °F)
Prevádzková vlhkosť: 10 % ~ 90 %
Krytie: IP20
Funkcie v aplikácii: ZAP/VYPN, Časovač, Odpočítavanie, Meranie spotreby
Rozmery: 4,4 cm x 8,2 cm
Hmotnosť: 66 g
Obsah balenia: Vnútorná zásuvka, používateľská príručka
| dĺžka najdlhšej strany | 7,5 cm |
| hmotnosť s obalom v kg | 0,06 kg |
| šírka | 5,5 cm |
| výška | 5,5 cm |
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, SmartThings - hlasové ovládání, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Farba | Biela |
| Stupeň krytia | IP20 |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.