Keď pripojíte zariadenie vo vašej domácnosti cez šikovnú zásuvku Immax NEO LITE, môžete pripojené zariadenia pohodlne vzdialene ovládať, monitorovať a ovládať pomocou chytrej aplikácie Immax NEO PRO. Automatizujte zapínanie zariadenia alebo sledujte spotrebu energie.
Spoľahlivá zásuvka, ktorá šetrí čas a energiu. Možnosť okamžitého prístupu k pripojeným zariadeniam odkiaľkoľvek na svete.
Môžete si napríklad skontrolovať, či ste naozaj vypli žehličku, a pokiaľ nie, môžete ju vypnúť okamžite a odkiaľkoľvek jednoducho v aplikácii. Pokiaľ sa chystáte na dlhšiu dobu preč, môžete si nastaviť rozsvietenie a zhasnutie svetiel, aby váš domov nepôsobil opustene a zbytočne nelákal nepozvaných návštevníkov.
Akonáhle si zvyknete, že môžete ľahko ovládať všetky svoje zariadenia, už nikdy nebudete zariadenie zapájať do bežnej zásuvky. Konieckoncov, je tak pohodlné zhasnúť svetlo priamo z gauča alebo postele.
Zásuvku môžete ovládať aj na diaľku, pokiaľ je stále pripojená k miestnej WiFi sieti s prístupom k internetu.
Ako znížiť výdavky domácnosti so šikovnými zariadeniami Immax NEO
Technické špecifikácie:
biela farba
Menovité napätie: AC 230V ± 10%, 50/60Hz
Maximálne zaťaženie: 3840W 16A
2x USB + 1x USB C výstup: 5,0 V 2,1 A, max. 10,5 W
Prepäťová ochrana: 265V
Sieťový pohotovostný výkon (Pnet): 1W
Protokol: Wi-Fi
Frekvencia: 2400MHz~2483,5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: WLAN: 20 dBm
Bezdrôtový dosah: 30 m (v otvorenom priestore)
Pracovná teplota: 0 °C ~ 40 °C (32 °F ~ 104 °F)
Pracovná vlhkosť: 20% ~ 85%
Funkcie v aplikácii: ON/OFF, časovač, odpočítavanie, meranie spotreby
Veľkosť: 76 mm x 50 mm x 76 mm
Hmotnosť: 116g
Rozsah dodávky: vnútorná zásuvka, návod na použitie
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Dotykové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby, USB výstup |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Farba | Biela |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 3680W, 16A |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 1W |
| Power delivery | Ne |
| USB výstup | 10,5W |
| USB-A + USB-C | 5.0V 2.1A, Max 10.5W |
| Ochrana proti prepätiu | 265V |
| Prevádzková teplota | 0 °C ~ 40 °C (32 ° F ~ 104 ° F) |
| Prevádzková vlhkosť | 20% ~ 85% |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 7,6 cm x 5 cm x 7,6 cm |
| Hmotnosť zariadenia | 116 g |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.