LED žiarovka Immax Neo SMART poskytuje teplotu farby svetla 2700K - 6500K + RGB (miešanie základných farieb červenej, zelenej, modrej a ich kombinácií) a svetelný tok 400 lúmenov, čo zodpovedá klasickej 40W žiarovke.
Technické špecifikácie:
Protokol Wi-Fi.
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny výkon RF: Wi-Fi: 20 dBm
Spotreba energie: 4,8 W
Sieťový pohotovostný výkon (Pnet): 0,4 W
Zásuvka: GU10
Materiál tela žiarovky: Plast
Farba svetla: FARBA: CCT + RGB
Teplota farieb: 2700K-6500K
Svetelný tok: 400 lm (v 360° guli)
Uhol svetelného lúča: 120°
Vstupné napätie: AC 230V
Priemerná životnosť: 25 000 hodín
Index podania farieb: >80Ra
Rozmery: 5 x 5,5 cm
Zodpovedá bežnej žiarovke: 40 W
Počet spínacích cyklov: 100 000
Okamžité zapnutie
Index energetickej účinnosti (EEI): G
Účinník: >0,5
Možnosť stmievania: ÁNO
Certifikáty: CE
Obsah balenia: LED žiarovka, používateľská príručka, diaľkové ovládanie
Ak sa vám nepodarí spárovať žiarovku Immax NEO s diaľkovým ovládaním alebo inteligentnou bránou Immax NEO, resetujte svetlo. Ak chcete zistiť, ako správne resetovať svetlo, navštívte stránku https://www.immaxneo.cz/podpora/faq/.
| Funkcie | Beacon, Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena farev - RGB, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | BLE: 11dBm, WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, RGB – farebné spektrum, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota bieleho svetla + farebné spektrum |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 120° |
| Typ pätice | GU10 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40W |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | G |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Priemerná životnosť | 25.000 |
| Svetelný tok | 400lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 4,8 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,4W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 5 x 5,5 cm |
| Obsah balenia | diaľkové ovládanie, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.