Immax NEO Controller ZigBee je vyhradený ovládač na ovládanie svetelných zdrojov systému Immax NEO, ktoré komunikujú cez protokol ZigBee. Vďaka tomu môžete kedykoľvek ovládať osvetlenie vo vašej domácnosti, takže ste „majstrom svetla“.
Plne kompatibilné so zariadeniami iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, Lidl.
Technické parametre:
Poznámka: s neutrálnym pripojením
Komunikačný protokol: ZigBee 3.0
Frekvencia: 2400 MHz ~ 2483,5 MHz
Maximálny RF výstupný výkon: ZigBee: 10dBm - 19dBm max
Zigbee spínač: Nie
Sieťový pohotovostný výkon (Pnet): 0,4 W
Vstupný výkon: AC 120-240 50Hz/60Hz
Rozsah záťaže: 2300W / 250W pre LED osvetlenie
Tepelná poistka, ochrana proti prehriatiu: Áno
Poistka napájania, ochrana proti prepätiu a preťaženiu: Áno
Bezdrôtový dosah: 30 m na dohľad, 10 m v obytnej oblasti
Prevádzková teplota: -10 ℃ až 40 ℃
Prevádzková vlhkosť: 20-80%
Rozmery: 46 x 46 x 18 mm (bez držiaka)
Krytie: IP20
Obsah balenia: Smart Controller, Používateľská príručka
| Poznámka | se zapojením nulového vodiče |
| Tepelná pojistka , ochrana proti přehřátí | Ano |
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Meranie spotreby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | Zigbee 3.0 |
| Maximálny výstupný výkon RF | ZigBee:10dBm - max 11dBm |
| Zigbee repeater | Ne |
| Farba | Biela |
| materiál | Plast |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Maximálne zaťaženie | 2300W, 250W (max 2 LED světla) |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,4W |
| Prevádzková teplota | -10 ° C až 40 ° C |
| Prevádzková vlhkosť | 20% - 80%. |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 4,6 x 4,6 x 1,8 cm (bez držáku) |
| Obsah balenia | držiteľ, používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.