Technická specifikace:
Protokol: Wi-Fi, Beacon
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: WiFi: 20dBm
Příkon: 8W
Síťové pohotovostní napájení (Pnet): 0,4W
Patice: GX53
Materiál těla žárovky: plast
Barva světla: RGB + CCT (teplá, přírodní a studená bílá)
Barevná teplota: 2700K-6500K
Světelný tok: 640lm (v kouli 360°)
Úhel světelného paprsku: 120°
Vstupní napětí: AC 230V
Průměrná životnost: 25.000 hodin
Index podání barev:>80Ra
Rozměry: 74mm x 28mm
Počet spínacích cyklů: 100.000
Okamžité rozsvícení
Energetická třída(EEI): G
Účiník (Power factor): >0.5
Možnost stmívání: ANO
Certifikáty: CE
Obsah balení: LED žárovka, uživatelský manuál
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena farev - RGB, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Maximálny výstupný výkon RF | WiFi: 20dBm |
| Beacon | Ano |
| Farba | Biela |
| materiál | Kov, Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota bieleho svetla + farebné spektrum |
| Teplota farby | 2700K-6500K |
| Uhol svetelného lúča | 120° |
| Typ pätice | GX53 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 50W |
| Okamžité osvetlenie | Ano |
| Index podania farieb | >80Ra |
| Energetická trieda (EEI) | G |
| Možnosť stmievania | Ano |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Priemerná životnosť | 25.000 |
| Svetelný tok | 640lm (v kouli 360°) |
| Vstupné napätie zariadenia | AC 230V ± 10% , 50/60 Hz |
| Príkon (W) | 8 W |
| Sieťový záložný napájací zdroj (Pnet) | 0,4W |
| Faktor výkonu | 0,5 |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Rozmery zariadenia | 74mm x 28mm |
| Obsah balenia | používateľská príručka, vybavenie |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.