Limitovaná edícia NEO LITE SEMPLICI Smart 40 cm v medenej farbe
CCT: nastaviteľná teplota farby svetla v rozmedzí 2700-6500 K (teplá, prirodzená, studená)
Diaľkové ovládanie s podporou technológie Beacon:
Pohodlné ovládanie jedného svietidla alebo skupiny až 30 svietidiel pomocou jedného diaľkového ovládača
Dosah diaľkového ovládača približne 20 metrov bez nutnosti nasmerovať ho priamo na svietidlo
Možnosť vytvoriť až 4 skupiny svietidiel (A/B/C/D)
Ovládanie prostredníctvom aplikácie Immax NEO PRO:
Pohodlné ovládanie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu
Ľahká zmena farby svetla a vytváranie vlastných svetelných scén
Diaľkové zapínanie/vypínanie svetla z akéhokoľvek miesta pre zvýšenie bezpečnosti
Nie je potrebná brána (Bridge):
Jednoduchšia inštalácia a nižšie náklady
Funguje na platforme WiFi, Tuya
Technické parametre:
Diaľkové ovládanie: ÁNO (súčasťou balenia)
Protokol: Tuya, WiFi, BEACON
Materiál: KOV, plast
Farba svetla: meď
Rozmery: 40 cm x 5,5 cm
Farba svetla: 2700-6500K
Spotreba energie: 36W
Svetelný tok: 2736lm
Stmievateľné: ÁNO
Stupeň ochrany: IP20
Životnosť: 50 000 hodín
Vstupné napätie: AC 230 V 50/60 Hz
CRI(Ra) Index podania farieb: >80Ra (denné svetlo má hodnotu Ra 100)
Záručná doba: 2 roky
| dĺžka najdlhšej strany | 40 cm |
| hmotnosť s obalom v kg | 1,6 kg |
| najdlhšia strana | 40-59cm |
| priemer | 40 cm |
| šírka | 40 cm |
| rozmer balenia | 43x6,3x43 |
| výška | 5,5 cm |
| Funkcie | Beacon, Bluetooth, Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa, Skratky Apple Siri, Google Assistant, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Farba | Měděná |
| materiál | Kov, Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| typ inštalácie | Prisadené |
| členenie podľa miestností | Detská izba, Chodba a schodisko, Jedáleň, Kancelária, Kuchyňa, Spálňa, Obývacia izba, Šatňa |
| tvar | Okrúhly |
| Lumeny | 2736 |
| Príkon (W) | 36 W |
| Stupeň krytia | IP20 |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.