Limitovaná edícia v medenej farbe Immax NEO LITE RONDATES Smart, malé stropné svietidlo z rodiny svietidiel RONDATE, svietidlo pre náročných používateľov, ktorí hľadajú moderné a minimalistické osvetlenie pre svoje interiéry.Nová séria s vysokou svietivosťou a nadčasovým dizajnom
Možnosť pripojenia k senzoru pohybu a svetla – umožňuje automatické zapnutie svietidla po zotmení, keď je zaznamenaný pohyb, čím sa zvyšuje bezpečnosť a komfort v domácnosti.
Ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie – aplikácia Immax NEO PRO umožňuje používateľom meniť odtieň bieleho svetla, intenzitu osvetlenia a dokonca aj diaľkovo zapínať a vypínať svetlo prostredníctvom mobilného zariadenia.
Podpora BEACON.
Ide o bezdrôtové ovládanie pomocou inovatívneho protokolu Bluetooth.
Svetlo alebo žiarovku môžete ovládať na diaľku pomocou diaľkového ovládača:
- Nie je potrebné smerovať diaľkový ovládač na produkt (dosah približne 20 m)
- Jedným diaľkovým ovládačom je možné ovládať až 30 produktov.
- Nie je potrebné vlastniť bránu (Bridge)
Diaľkové ovládanie WiFi BEACON je súčasťou balenia. V prípade potreby je možné diaľkové ovládanie zakúpiť aj samostatne.
Technické parametre:
Protokol: WiFi Tuya Beacon
Materiál: kov, hliník, plast
Farba svetla: meď
Rozmery: D11,5 x 9,5 cm
Farba svetla: 2700-6500K
Spotreba energie: 18W
Svetelný tok: 1458lm
Stmievateľné: áno
Životnosť: 50 000 hodín
Vstupné napätie: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Index podania farieb: >86 (denné svetlo má hodnotu Ra 100)
Záručná doba: 2 roky
Kompatibilita: iOS, Android, Amazon Alexa, skratky Apple Siri, Google Assistant, Philips HUE, TUYA, Tahoma, Lidl, Ikea.
Obsah balenia: LED svietidlo, používateľská príručka + diaľkové ovládanie
| hmotnosť s obalom v kg | 1 kg |
| priemer | 11,5 cm |
| rozmer balenia | 17x15x17 |
| výška | 9,5 cm |
| Funkcie | Beacon, Bluetooth, Dálkové ovládanie, Integrovaná bateria, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Farba | Měděná |
| materiál | Hliník |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| typ inštalácie | Nástenné, Prisadené |
| členenie podľa miestností | Detská izba, Chodba a schodisko, Jedáleň, Kancelária, Kuchyňa, Spálňa, Obývacia izba, Šatňa |
| tvar | Okrúhly |
| Lumeny | 1458 |
| Príkon (W) | 18 W |
| Stupeň krytia | IP20 |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.