Inteligentné LED stropné svietidlo zo série RONDATES v luxusnom medenom vyhotovení (brúsená medená povrchová úprava). Limitovaná edícia. Minimalistický dizajn, vysoká svietivosť, vhodné do moderných interiérov.
CCT – teplota bieleho svetla sa dá nastaviť v rozmedzí 2700–6500 K (teplá, prirodzená, studená biela), čo umožňuje prispôsobiť osvetlenie dennej dobe a konkrétnej činnosti.
Diaľkové ovládanie s podporou technológie Beacon:
Pohodlné ovládanie jedného svietidla alebo skupiny až 30 svietidiel pomocou jedného diaľkového ovládača
Dosah diaľkového ovládača približne 20 metrov bez nutnosti nasmerovať ho priamo na svietidlo
Možnosť vytvoriť až 4 skupiny svietidiel (A/B/C/D)
Pripojenie WiFi + Bluetooth BEACON, nie je potrebný mostík.
Možnosť pripojenia k snímaču pohybu a svetla pre automatické zapnutie po zotmení, keď je zaznamenaný pohyb.
Ovládanie prostredníctvom aplikácie Immax NEO PRO – zapnutie/vypnutie, stmievanie a zmena odtieňa bieleho svetla.
Kompatibilné s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri (skratky).
Technické parametre:
Protokol: WiFi Tuya Beacon
Materiál: kov, hliník, plast
Farba svetla: meď
Rozmery: D16,5 x 13,6 cm
Farba svetla: 2700-6500K
Spotreba energie: 32W
Svetelný tok: 2592lm
Stmievateľné: áno
Životnosť osvetlenia: 50 000 hodín
Vstupné napätie: AC 100-240V 50-60Hz
CRI(Ra) Index podania farieb: >86 (denné svetlo má hodnotu Ra 100)
Záručná doba: 2 roky
Obsah balenia: LED svietidlo, používateľská príručka + diaľkové ovládanie
| hmotnosť s obalom v kg | 1,7 kg |
| priemer | 16,5 cm |
| rozmer balenia | 20x16x20 |
| výška | 13,6 cm |
| Funkcie | Beacon, Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, Lidl, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | 2,4GHz Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Farba | Měděná |
| materiál | Hliník |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela, Voliteľná teplota farby bieleho svetla |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| typ inštalácie | Nástenné, Prisadené |
| členenie podľa miestností | Detská izba, Chodba a schodisko, Jedáleň, Kancelária, Kuchyňa, Spálňa, Obývacia izba, Šatňa |
| tvar | Okrúhly |
| Lumeny | 2592 |
| Príkon (W) | 32 W |
| Stupeň krytia | IP20 |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.