Limitované kolekce lustrů FINO v měděném provedení splňuje požadavky náročného uživatele, vysoká svítivost, designové řešení závěsného systému.. Osvětlení FINO nevyniká pouze svým designem, ale také rozmanitou funkčností. Stačí jedno kliknutí na mobilním telefonu a změníte intenzitu či tepelnou zabarvenost, kdykoliv kliknutím změníte funkčnost z centrálního osvětlení na náladové přisvícení.
UPOZORNĚNÍ: Kruh svítí dolů, lustr Vás tedy nebude oslňovat jako svítidlo svítící dovnitř nebo do stran.
Vzdálená správa aplikací Immax NEO PRO je pohodlná a jednoduchá.
Lustr si můžete zavěsit dle vašeho přání vodorovně či šikmo a zafixovat do pozice, která Vám bude vyhovovat.
Komunikující přes ZigBee 3.0, kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Tuya, Philips HUE
Technické parametry:
Protokol: Zigbee 3.0
Materiál: kov, plast
Barva svítidla: měděná
Rozměry: průměr 80cm
Délka závěsu: max 150cm
Barva světla: CCT 2700-6500K
Příkon: 55W
Světelný tok: 4200lm
Stmívatelný : ano
Doba svícení: 50 000 hod
Vstupní napětí zdroje: (AC 220-230V 50/60Hz)
CRI(Ra) Index podání barev: >86 (denní světlo má hodnotu Ra 100)
Záruční lhůta: 3 roky
Pokud se vám nedaří spárovat světlo Immax NEO s dálkovým ovladačem nebo chytrou bránou Immax NEO, návod najdete ZDE
| dĺžka najdlhšej strany | 80 cm |
| hmotnosť s obalom v kg | 4,6 kg |
| najdlhšia strana | 80-99cm |
| priemer | 80 cm |
| šírka | 80 cm |
| rozmer balenia | 88x88x16 |
| výška | 2,5 cm |
| Funkcie | Dálkové ovládanie, Inteligentné, Stmievateľné, Zmena odtieňov bielej farby |
| Kompatibilita | Amazon Alexa - hlasové ovládání, Apple Home Kit, Skratky Apple Siri, Google Assistant - hlasové ovládání, IkeaTradfri, Lidl, Philips Hue, Tuya (SmartLife) |
| Typ pripojenia | Zigbee 3.0 |
| Farba | Měděná |
| materiál | Hliník, Plast |
| Farba svetla | Prírodná biela, Studená biela, Teplá biela |
| Typ pätice | Integrovaný LED modul |
| typ inštalácie | Závesné |
| členenie podľa miestností | Detská izba, Chodba a schodisko, Jedáleň, Kancelária, Kuchyňa, Spálňa, Obývacia izba |
| dĺžka závesu | 150 cm |
| tvar | Okrúhly |
| Lumeny | 4200 |
| Príkon (W) | 60 W |
| Stupeň krytia | IP20 |
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.